تزریق فیلر خط خنده چیست

تزریق فیلر خط خنده چیست

تزریق فیلر خط خنده چیست

 
این روز‌ها تزریق فیلر برای از بین بردن چین و چروک‌های صورت یکی از پرطرفدارترین اقدامات زیبایی توسط پزشک متخصص پوست مو و زیبایی است. تزریق ژل برای ترمیم بافت صورت، چربی از دست رفته صورت و یا گونه از کارهایی است که برای جوانسازی پوست صورت انجام می‌شود. در این مقاله درباره تزریق فیلر خط خنده صحبت خواهیم کرد.

تزریق فیلر خط خنده برای از بین بردن خط‌های خنده عمیق که در نواحی اطراف بینی و دهان هستند انجام می‌شود. اما باید توجه داشته باشید که تزریق ژل خط خنده حتما توسط متخصص پوست خوب و با مواد باکیفیت و برند مناسب برای شما انجام شود.

تزریق ژل یا filler برای رفع خط خنده
تزریق فیلر خط خنده لب که برای درمان چین و چروک‌های پوست انجام می‌شود، حاوی مواد هیالورونیک اسید است که به طور طبیعی نیز در پوست تولید می‌شوند و به آب‌رسانی پوست کمک می‌کند. بهترین نوع ژل هیالورونیک اسید برای از بین بردن خط خنده و از بین بردن چروک‌های پوستی استفاده می‌شود. این نوع ژل با پر کردن چروک‌های سطح پوستی به صاف شدن و کلاژن‌سازی پوست کمک می‌کند.

فیلر خط خنده چقدر دوام دارد؟
در کل تزریق filler خط خنده بین ۶ تا ۱۸ ماه دوام دارد. ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید بهترین مواد برای تزریق خط خنده هستند، زیرا این ژل به ترمیم بافت پوست صورت کمک کرده و از آسیب‌های پوست و پیری جلوگیری می‌کند. تمامی این نکات در جهت از بین بردن چین چروک، سن شما و جنس پوست شما توسط متخصص پوست در نظر گرفته می‌شود.