تزریق فیلر لب حجیم سازی لب

تزریق فیلر لب حجیم سازی لب

فیلرهای لب مانند ژوویدرم طی یک سری تزریق به داخل لب، باعث شکل‌دهی و برجسته‌شدن لب‌ها می‌شوند.

استفاده از فیلرهای لب یک راه‌حل نیمه‌دائمی است. پروتزهای لب مانند Permalip ایمپلنت‌های سیلیکونی نرم و جامدی هستند که یک شکل طبیعی به لب می‌دهند. ایمپلنت‌های Permalip در چندین اندازه مختلف در بازار عرضه می‌شوند. از آنجا که این جنس این پروتزها جامد است نشتی یا پارگی ندارند. اگر به دنبال یک راه‌حل دائمی برای برجسته‌تر کردن لب‌های خود هستید استفاده از این پروتزها توصیه می‌شود.

فیلرهای لب
فیلرهای لب درداخل لب‌های پایینی و بالایی تزریق می‌شوند. چندین نوع مختلف فیلر لب در بازار وجود دارد که شامل ژوویدرم، رستیلن، والیوما و پرلین هستند. برجسته‌ کردن لب با استفاده از فیلر باید در مطب انجام شود. در طی مشاوره، پزشک لب‌ها و توزان کل صورت را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. پزشک برای تعیین تقارن و شکل لب‌ها، تعدادی تصویر از صورت فرد تهیه می‌کند و سپس بر اساس بررسی‌هایی که انجام داده تعیین می‌کند کدام نواحی لب نیاز است پرتر و برجسته‌تر به نظر برسد.

برای برجسته‌سازی موقت لب، توصیه می‌شود از ژوویدرم اولترا پلاس استفاده شود چرا که این فیلر حاوی لیدوکائین است. لیدوکائین نوعی داروی بیحسی است. پس از اینکه پزشک تعیین کرد فیلر لب چه مقدار و کجا تزریق شود کار تزریق شروع می‌شود.

روش برجسته‌سازی لب با استفاده از فیلر حدود 15 تا 30 دقیقه زمان می‌برد. این روش، روشی سریع است که می‌توان آن را حتی در زمان استراحت ناهار انجام داد. فرد همان روز می‌تواند به منزل مراجعت کند.